Menu
MotherClub.cz
Peníze na mateřské

Jak na levnější nákupy? Slevy a akce za vás pohlídá Kupi.cz

Chytré plánování nákupů potravin a drogerie vám může ušetřit tisíce korun ročně. Stačí jen mít po ruce (nebo v mobilním telefonu) nákupního pomocníka, který za vás denně hlídá akce a slevy na oblíbené produkty.

Má v hledáčku nejen obchody v Praze, ale i v dalších městech a krajích. Zkrátka už nemusíte listovat letáky a hledat akce a slevy v obchodech. O všem vás informuje Kupi. Jeho používání je intuitivní a přehledné a to jak na počítači, tak v tabletu a mobilu.

Jak funguje plánování nákupů s Kupi.cz?

Na Kupi.cz můžete plánovat nákupy hned několika způsoby. Tím nejoblíbenějším je vyhledávání akcí a slev ve vašem městě. Jako na dlani máte všechny kategorie od potravin, přes hračky až po nábytek. Stačí kliknout na kategorii a zobrazí se vám seznam všech akčních produktů.

Abyste se v akcích a slevách lépe vyznali, pomůže vám chytré filtrování podle kategorie, podkategorie a konkrétního obchodu. Pro ještě přesnější výsledky lze využít řazení produktů podle ceny, názvu, oblíbenosti nebo počtu slev.

U konkrétních produktů pak najdete ty nejdůležitější informace, čili které obchody nabízí zboží v akci, do kdy je akční nabídka na produkt platná a jaká je běžná cena produktu. Nechybí graf vývoje ceny – ten se hodí hlavně pro sledování cen dražších produktů, jako jsou elektronika, hračky a nábytek.

Registrace na Kupi.cz se vyplatí

Nákupní pomocník Kupi.cz je zdarma. Rozhodnete-li se pro registraci na Kupi.cz, získáte řadu benefitů jako je ukládání produktů do oblíbených a upozornění emailem na to, že byl váš oblíbený produkt zlevněn.

Také už nebudete muset hledat nákupní seznam po kapsách. Ten budete mít k dispozici online i offline, v emailu nebo v mobilní aplikaci anebo si jej jednoduše vytisknete. Chcete-li vyslat na nákup někoho z rodiny, nákupní seznam s ním můžete nasdílet.

Ohodnoťte tento článek:
4,8
Právě čtete

Jak na levnější nákupy? Slevy a akce za vás pohlídá Kupi.cz