Menu
MotherClub.cz
Jak zvládat mateřství

Jak kombinovat oblečení v business stylu s ležérními doplňky

Pokud rády nosíte business oblečení i do volnočasových outfitů, můžete ho vkusně kombinovat i s ležérními módními doplňky. Že nevíte, jak na to? Nezoufejte. Na následujících řádcích se dozvíte vše podstatné. Čtete a nechte se inspirovat s námi!

Jaké modely business oděvů se hodí k ležérním módním doplňkům?

V dnešních dnech není problém kombinovat formální oděvy s ležérními doplňky. Jen to chce trochu přemýšlet. V letošní sezóně budou v kurzu krajkované šaty. Ty si můžete obléci do práce, na oslavu či na svatbu. Stylové šaty pro družičky najdete např. tady: https://answear.cz/h/saty-pro-druzicky. Elegantní kousky pak lze kombinovat s textilními módními doplňky. Vybírat můžete trendy kabelky s krajkovými detaily. Tím se váš outfit sjednotí a bude působit sourodě. Dále letos pofrčí dámská saka. Ta můžete zakomponovat do outfitu s kalhotami typu chino. K dámskému saku pak můžete volit i pásek s ornamenty nebo semišovou obuv. Hitem posledních let jsou i sneakersy. Ty ženy s oblibou nosí i do pracovních outfitů.

Jak kombinovat barvy, vzory a motivy business oblečení s doplňky v ležérním stylu?

Při oblékání na pracoviště je dobré řídit se pravidlem, které říká, že méně znamená mnohdy více. Jestliže tedy zvolíte jednobarevné oblečení, můžete k němu přidat módní doplňky se vzory a s motivy. In budou ty zvířecí a květinové. Pokud si však vyberete výraznější business oblečení nebo kousky se vzory a s motivy, bude dobré je sladit už jen s decentním jednobarevným oblečením. Příliš vzorů a motivů v jednom outfitu totiž působí až chaoticky. Také je dobré, abychom měly přehled o módních barvách, vzorech a motivech pro danou sezónu. V té letošní pofrčí přírodní a pastelové tóny barev. Tmavě modré, pistáciové i oříškové krajkové šaty tak budou dobrou volbou.

Trendy kousky v zmíněných barvách najdete např. i zde: https://answear.cz/h/krajkove-saty. Vyhýbat se nemusíte ani černé nebo bílé klasice. Černá a bílá jsou barvy univerzální, které z módy nevychází. Nezapomínejte pak na to, že by vaše doplňky měly k sobě ladit. A to barvou i strukturou. Hladké patří k hladkému a strukturované zase k strukturovanému. Díky tomu se váš outfit sjednotí a vy tak docílíte elegantního vzhledu.

Jak kombinovat oblečení

Z jakého materiálu vybírat módní doplňky do business outfitu?

Aby byl váš outfit doveden k dokonalosti, vybírejte si oblečení a doplňky z kvalitních a z odolných materiálů. Na trhu je celá řada syntetických a přírodních materiálů. Široký výběr doplňků najdete i na e-shopu answear.cz. V poslední době vítězí na plné čáře přírodní kousky. A není se čemu divit. Oblečení a doplňky z přírodních materiálů jsou nejen vysoce módní, ale také odolné a v neposlední řadě jsou i tzv. udržitelné. Udržitelný způsob života propagují ty největší módní světové značky. Je tak z čeho vybírat.

Ženy a dívky mohou kombinovat bavlněné oblečení s vlněnými či s koženými módními doplňky. Do business outfitů se hodí i hedvábné šátky či korálky na koženém pásku. Zaměříme-li se na doplňky a obuv z přírodní kůže, mohou dámy vybírat modely z broušené nebo z hladké kůže. O kožené módní doplňky však musí ženy vhodně pečovat. Díky tomu jim pak vydrží sloužit dlouhé časové období. Ke koženým kabelkám, obuvi a k páskům si tak mohou dámy přikoupit i kvalitní impregnaci, ochranný krém v neutrální barvě a čistící pěnu, pastu nebo gel.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Jak kombinovat oblečení v business stylu s ležérními doplňky