Menu
MotherClub.cz
Jak zvládat mateřství

Identické boty pro rodiče a děti – najděte ty nejmódnější modely

Jestli-že chcete jít s dobou, můžete si se svým dítětem pořídit identické boty. Jedná se o trend posledních pár let. Na následujících řádcích vám tak povíme, podle čeho se při výběru obuvi řídit. Také se dozvíte, které značky se zaměřují na kolekce, které nabízí identickou obuv pro rodiče a jejich ratolesti. Čtěte a inspirujte se s námi!

Jaké modely obuvi volit, chcete-li mít stejné boty se svými ratolestmi?

Velké světové značky mají ve svých kolekcích modely obuvi, které se hodí pro rodiče a jejich děti. Že nevíte, které to jsou? Čtěte dále! Nejlépe uděláte, vsadíte-li na módní sneakersy. Ty mohou mít mnoho podob. Jedno by však měly mít přeci jen společné. Měly by být kvalitně zpracované. Při výběru obuvi pro děti a jejich rodiče se tak vždy zaměřte na zpracování podrážky. Ta by měla být vždy dobře odpružená, aby zvládla tlumit dopady chodidel při kontaktu se zemí. Dále by měly mít boty pro rodiče a jejich děti i prodyšný svršek. Díky tomu se vám nebudou potit chodidla ani při zvýšené aktivitě.

S dětmi často běháme, hrajeme si na hřišti nebo je bereme do přírody. Kvalitní sportovní boty s prodyšným svrškem a vhodně odpruženou podrážkou jsou tak základ. Navíc jsou pak dětská chodidla neustále ve vývinu. Rozhodně bychom se tedy měli zaměřit na kvalitní modely obuvi a na správně zvolenou velikost. Jestli-že nakupujete rádi online, pečlivě měřte délku stélky jiné boty vaší ratolesti, která jí dobře sedí. Naměřený údaj pak nezapomeňte porovnat s velikostní tabulkou výrobce. Různé značky mohou mít totiž nuance v číslování. Měřením a následným porovnáváním se tak snadno vyhnete nechtěným reklamacím.

Kromě sneakersů pak můžete se svými dětmi nazouvat i módní polobotky nebo běžecké boty. Chcete-li sáhnout po sportovní obuvi, co vyzkoušet nike air force 1?! Jistě nebudete zklamaní. Maminky s dcerami pak rády volí i trendy baleríny ve stejném designu.

Stejné boty pro rodiče a děti

Jaké materiály obuvi vybírat, chceme-li mít identické kousky s našimi dětmi?

Zaměříme-li se na matriály obuvi, které se hodí pro identické boty pro rodiče a jejich ratolesti, vítězí na plné čáře ty přírodní. Kožené kousky mají tu výhodu, že se skvěle přizpůsobí tvaru každého chodidla. Přírodní kůže má totiž tendenci se časem rozpínat. Po krátké době vám tak bude obuv sedět jako ulitá a nebudete se muset obávat, že budete muset boty po pár dnech reklamovat. Kožená obuv je i velmi odolná. Vydrží vám tak sloužit i po tom, co z ní vaše dítě odroste. Přírodní kůže má pak ještě jednu velkou výhodu. Je totiž tzv. udržitelná. Udržitelný způsob života již akcentují ty největší módní značky. Je tak z čeho vybírat! O kožené kousky pak musíme i vhodně pečovat. Samozřejmostí by tak měl být nejen ochranný krém v neutrální barvě, ale také vhodná impregnace a v neposlední řadě i čistící pěna, gel nebo pasta. Vaše boty se vám za to odvděčí dlouhou životností!

Jaké značky se zaměřují na prodej identické obuvi pro rodiče a jejich ratolesti?

Identické boty pro rodiče a děti jsou velkým trhákem. Není tak divu, že je do svých kolekcí zařadily ty největší světové značky. Zmínit můžeme např. Nike nebo Adidas. Líbit by se vám mohly boty nike air max 90. Boty, které mají stejný dospělý i dětský design, můžete objevit i u značek Reebok nebo Salomon. Výhodou sportovní obuvi od velkých světových značek pro děti a dospělé je to, že bývají zpracované do posledního drobného detailu. Švy obuvi jsou vždy dokonale zarovnané. Nikde nic netlačí a nepřekáží. Běžte do toho se svými dětmi i vy!

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Identické boty pro rodiče a děti – najděte ty nejmódnější modely