Menu
MotherClub.cz
Jak zvládat mateřství

Erotické hračky v ložnici. Kam je schovat, aby je nenašly děti?

Ano, občas se i tohle může stát. Co je vlastně větší trapas? Když vás při sexu přistihne někdo cizí, anebo vlastní dítě? Stejným trapasem ale může být, když malé děti objeví váš tajný šuplík na erotické hračky! Ani tomuhle ještě nerozumí a horko těžko jim budete vysvětlovat, k čemu vlastně tyhle věcičky slouží. Co horšího může ještě nastat? Třeba to, když se vaše batole nechce svého nového objevu vzdát a s křikem vám jej odmítá vrátit. To tu ještě nebylo! Rodiče se perou se svými dětmi o hračky!

Kdo si hraje, nezlobí…

I dospělí si mají právo hrát. Také oni mají své oblíbené hračky. Často jsou to ale takové (neslušné) věci, které zkrátka nemohou přijít do rukou dětem. Malé děti jim ještě nerozumí, ty větší však už možná ano. A o to větší ostuda by to byla, kdyby ty vaše hračky našli puberťáci. Představa, že si je dokonce vzali do školy, anebo o nich natočili vtipné video na sociální sítě vás jistě nenechává chladnými, viďte?

Erotické hračky a vibrátory jsou častými nálezy i k pobavení různých řemeslníků a dělníků, kteří vám třeba přišli něco opravit, zbourat, znovu postavit nebo odstěhovat. Představte si chlapa v montérkách, který drží v rukou Venušiny kuličky či dobře tvarované šidítko. V očích má otázku. “Madam? Neztratila jste něco?”

Vaše reakce na takový nález mohou být velmi rozmanité. Od studu, horkých tváří a bezeslovných rtů sevřených do rovné linky, přes bujarý smích až po nadšenou reakci typu: “Vidíte, a já jsem ho hledala asi dva měsíce!”

Kam s ním? Neruda by věděl…

Kam tedy hračky pro dospělé schovat? Oblíbená Nerudova otázka: “Kam s ním?” nabývá netušených rozměrů, ačkoli se jedná o podstatně menší věci, než je onen pověstný slamník. A někdy nejde jen o děti. Třeba když se vynalézavá žena rozhodne schovat si svou hračku před manželem, aby si nemyslel, že jí v posteli nestačí.

Originálních skrýší může být mnoho. Od papírové krabice od tenisek nahoře v botníku mimo dosah zvídavých skřítků, až po “úložný prostor” starého piana poté, co odklopíte desku tohoto skvostného nástroje. Pokud tam tedy náhodou nenajdete ukrytý poklad mladého pijana, který si tam tajně schoval placatku nebo pornočasopis. Ale pozor na to – děti vlezou všude!

Právo na intimitu

Bohužel – dnes potomky mnohem častěji najdete sedět před monitorem či u herní konzole, než šmejdit po bytě nebo si hrát na schovávanou, takže můžete být víceméně klidní. Obecně jsou nejvhodnějšími prostory výšky, kam malí nedosáhnou, ložnice a osobní skříňka, případně dobře uzamčená. A co nezamknete klíčem, zamkněte slovy.

V každé domácnosti by totiž měly platit dohody. Jednou z nich může být i pravidlo, že nikdo nikomu nepoleze do jeho osobních věcí a nebude mu hrabat ve skříni. Určitě také nelezete svým pubertálním dětem do jejich pokojů, nehledáte drogy, injekční stříkačky, kondomy (při jejich nálezu se můžete spíše radovat, smutek by mohl nastat, kdybyste je nenašli), nebo si nečtete zprávy v mobilu či tajný deník vaší pubertální dcery, že ne?

Dohod a pravidel v mezilidské komunikaci může platit nespočetné množství. Základem je, aby s nimi souhlasily obě strany. Porušení takové dohody pak znamená nést si přirozeně vyplývající následky a být zodpovědný za své jednání. Veďte své děti už od dětství k zásadovosti a upřímnosti. V praxi to ale také znamená nelhat jim a sdělovat pravdu přiměřenou formou adekvátně věku. I toho, co se týká náhodou objevených erotických hraček…

Erotika není tabu a dá se vysvětlit i dětem

Manažerka Simona má krásnou příhodu ze svého soukromí. Jako matka čtyř dětí už je zvyklá na ledacos a nebere si servítky. Ani choulostivá situace s nálezem erotických hraček svými zvědavými dětmi ji nerozhodila.

“Mamí, a na co to je?” křičela malá Jaruška pobíhající po kuchyni s růžovým dildem v ruce. Za ní se přiřítil Kuba, který mával nad hlavou opeřenými pouty jako indián čerstvě uloveným skalpelem. Taky máte ten pocit, že si v dnešní době hrají více dospělí, než děti?

Simona si však své děti rychle srovnala do latě. Vysvětlila jim, že tyhle hračky má s tatínkem, když venku prší. A to, jak se s nimi hraje, je tajná věc. Top secret. Starší Honza zrudl jako rak a odešel raději hrát online šachy s kamarádem. Děti dostaly za úkol vrátit hračky na své místo a už si je (nejlépe nikdy) nepůjčovat.

Příštího rána se rozpršelo. Simona se právě oblékala na nákup, když Jaruška ještě v pyžámku za ní vběhla do ložnice a povídá: “Maminko, dneska prší. Asi bys měla zavolat tatínkovi, aby dnes přišel z práce dřív…” Takže mámy, pozor na to, co svým dětem říkáte!

Ohodnoťte tento článek:
3
Právě čtete

Erotické hračky v ložnici. Kam je schovat, aby je nenašly děti?