Menu
MotherClub.cz
Příběhy mateřství

Drsňák Dwayne „The Rock“ je potřetí otcem. Touto fotkou dojal internet

Redakce

Redakce

11. 5. 2018

Má přezdívku The Rock, ale srdce z kamene rozhodně nemá. Herec a profesionální wrestler Dwayne Johnson se stal již potřetí otcem a neváhal podělit se o fotografii se svou dcerou. Snímek doplnil dojemným komentářem.

Dwayne Douglas Johnson, americký herec, producent, profesionální wrestler je českému publiku nejvíce známý právě jako herec. Mohli jste ho vidět například ve filmech Víla Zuběnka, Mumie se vrací nebo Rychle a zběsile. Tento drsňák, jehož zápasnická přezdívka zní The Rock (Skála) nedávno obměkčil srdce všech. Jak? Dojemnou fotografií s ještě dojemnějším vyznáním na svém Instagramu.

Jeho přítelkyně Lauren Hashian přivedla na svět dceru, jíž dali jméno Tiana Gia. Dwayne se o tento moment podělil se svými fanoušky skrze nádhernou fotografii, na níž láskyplně drží svou dceru v náručí. Fotografii doplnil o velmi dlouhý komentář. Herec byl samozřejmě u porodu přítomen, což okomentoval jako „nejmocnější a nejdokonalejší okamžik života.“

Drsňák se neváhal podělit ani o tip pro nastávající tatínky, kteří se rozhodnou být přítomni u porodu. „Je velmi důležité být při své ženě, když rodí a podporovat ji co nejvíce to jen jde,“ svěřil se. Dwayne má již dvě dcery, z nichž jedna je ze současného vztahu a druhá z předchozího manželství. Na koho taková slova v kombinaci s fotografií svalovce a miminka nefungují, musí být snad z kamene, co myslíte?

https://www.instagram.com/p/Bh7Amsfl_pd/?taken-by=therock

Ohodnoťte tento článek:
5
Právě čtete

Drsňák Dwayne „The Rock“ je potřetí otcem. Touto fotkou dojal internet