×
MotherClub.cz

Drsňák Dwayne „The Rock“ je potřetí otcem. Touto fotkou dojal internet

Má přezdívku The Rock, ale srdce z kamene rozhodně nemá. Herec a profesionální wrestler Dwayne Johnson se stal již potřetí otcem a neváhal podělit se o fotografii se svou dcerou. Snímek doplnil dojemným komentářem.

Dwayne Douglas Johnson, americký herec, producent, profesionální wrestler je českému publiku nejvíce známý právě jako herec. Mohli jste ho vidět například ve filmech Víla Zuběnka, Mumie se vrací nebo Rychle a zběsile. Tento drsňák, jehož zápasnická přezdívka zní The Rock (Skála) nedávno obměkčil srdce všech. Jak? Dojemnou fotografií s ještě dojemnějším vyznáním na svém Instagramu.

Jeho přítelkyně Lauren Hashian přivedla na svět dceru, jíž dali jméno Tiana Gia. Dwayne se o tento moment podělil se svými fanoušky skrze nádhernou fotografii, na níž láskyplně drží svou dceru v náručí. Fotografii doplnil o velmi dlouhý komentář. Herec byl samozřejmě u porodu přítomen, což okomentoval jako „nejmocnější a nejdokonalejší okamžik života.“

Drsňák se neváhal podělit ani o tip pro nastávající tatínky, kteří se rozhodnou být přítomni u porodu. „Je velmi důležité být při své ženě, když rodí a podporovat ji co nejvíce to jen jde,“ svěřil se. Dwayne má již dvě dcery, z nichž jedna je ze současného vztahu a druhá z předchozího manželství. Na koho taková slova v kombinaci s fotografií svalovce a miminka nefungují, musí být snad z kamene, co myslíte?

View this post on Instagram

Skin to skin. Our mana. Blessed and proud to bring another strong girl into this world. Tiana Gia Johnson came into this world like a force of nature and Mama @laurenhashianofficial labored and delivered like a true rockstar. I was raised and surrounded by strong, loving women all my life, but after participating in baby Tia’s delivery, it’s hard to express the new level of love, respect and admiration I have for @laurenhashianofficial and all mamas and women out there. Word to the wise gentlemen, it’s critical to be by your lady’s head when she’s delivering, being as supportive as you can.. holding hands, holding legs, whatever you can do. But, if you really want to understand the single most powerful and primal moment life will ever offer – watch your child being born. Its a life changer and the respect and admiration you have for a woman, will forever be boundless. And to my third and youngest daughter, Tiana Gia – like I did when your two older sisters Simone Alexandra and Jasmine Lia were born, you have my word, I’ll love, protect, guide and make ya laugh for the rest of my life. Your crazy dad has many responsibilities and wears many hats in this big ol’ world, but being your dad will always be the one I’m most proud to wear. Oh and one more thing.. you’re gonna love rollin’ in daddy’s pick up truck. #TianaGiaJohnson🌺 #3rdDaughter #BlessesAndGratefulMan #ImInTROUBLE

A post shared by therock (@therock) on

Drsňák Dwayne „The Rock“ je potřetí otcem. Touto fotkou dojal internet
5 (100%) 1 hlas[ů]


Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*