Menu
MotherClub.cz
Dětské aktivity

Dětské sandály v letních barvách

Jestli-že chcete vaší ratolesti pořídit kvalitní a vysoce módní boty, zkuste vsadit na dětské sandály. Ty mohou mít mnoho podob. Na následujících řádcích si tak povíme, podle jakých kritérií se při výběru dětské obuvi řídit, abychom nešlápli vedle. Také si prozradíme, jaké barvy, vzory a motivy dětských sandálů budou letos in. Čtěte a nechte se inspirovat s námi!

Podle jakých parametrů vybírat dětské sandály?

Dětské sandály jsou všestranná obuv, která se hodí do sportovních, ale i do volnočasových outfitů. Záleží tak na tom, kam se děti chtějí v obuvi vydat. Chlapecké i dívčí sandály by však měly mít jedno společné. Měly by mít dobře odpruženou podrážku, která zvládne vhodně tlumit dopady chodidel při kontaktu se zemí. Také je žádoucí, aby měly dětské sandály kvalitní polstrování. Polstrované modely zaručí, že se dětem nebudou zařezávat pásky do kůže. Už žádné oděrky a otlačky! Dětské sandály pak seženeme s otevřenou špičkou i se špičkou, která kryje palec. Na sportovní aktivity i na každodenní nošení se hodí především modely s uzavřenou špičkou. Díky tomu totiž vaše ratolesti snáze předejdou ukopnutí palce. Dětské sandály pak mohou být vyrobené z nejrůznějších materiálů. V této sezóně pofrčí především kožené modely obuvi pro děti. A není se čemu divit. Kožené kousky jsou odolné, ale i vysoce módní a v neposlední řadě i tzv. udržitelné. Udržitelný způsob života již propagují ty největší módní světové značky. Je tak z čeho vybírat. Značkové dětské sandály v sportovním i v elegantním provedení seženete také u oblíbeného prodejce CCC.

Jaké barvy, vzory a motivy dětských sandálů budou letos in?

Chcete-li, aby šlo vaše dítě s dobou, zaměřte se i na trendy barevné odstíny pro danou sezónu. V letošní sezóně budou in především přírodní a pastelové odstíny barev. Růžové, pistáciové i oříškové sandály tak budou dobrou volbou i pro vaše nejmenší. Kvalitní kousky v zmíněných barvách najdete také na e-shopu CCC. Dívky a chlapci pak mohou vybírat i dětské sandály v černé nebo v bílé barvě. Černá a bílá jsou barvy univerzální a z módy nevychází. Skvěle zapadnou i do dětského kapsulového šatníku. Dobře se totiž kombinují i s pestrobarevným oblečením nebo s dětskými oděvy se vzory a s motivy. Zaměříme-li se na vzory a motivy sandálů pro děti, můžeme vybírat ty květinové i zvířecí. V módě budou drobné kvítky i maxi květy. In pak budou vaše děti i v kouscích v zebrovaném, leopardím či v tygrovaném provedení. Děti se většinou extravagantních kousků nebojí.

Jak vybírat velikost dětských sandálů?

Výběr správné velikosti dětské obuvi je zcela zásadní. Jestli-že si zkoušíte sandály s dětmi v kamenné prodejně, vydejte se tam až v odpoledních a ještě lépe ve večerních hodinách. Chodidlo vašeho dítěte už bude mírně nateklé a nejlépe tak bude simulovat situaci v terénu. Jestli-že raději nakupujete obuv online, musíte se řídit délkou stélky chodidla. A jak ji zjistíme? Vezměte jinou botu vaší ratolesti, která jí sedí tzv. na míru. Vezměte si krejčovský metr a změřte vnitřní stélku boty od špičky k patě. Naměřený údaj pak nezapomeňte porovnat s velikostní tabulkou zvoleného výrobce. Různé světové značky totiž mají nuance v číslování. Správným měřením a porovnáváním se vyhnete nechtěným reklamacím. Stylové dětské sandály můžete vybírat i v kamenných prodejnách CCC. Zde si vybere módní pár obuvi každé dítě.

Ohodnoťte tento článek:
5
Právě čtete

Dětské sandály v letních barvách