Menu
MotherClub.cz
Jak zvládat mateřství

Dětské povlečení a osušky. S pohádkovými motivy zabodujete

Komerční sdělení

Komerční sdělení

20. 12. 2018

Má vaše dítě problém s usínáním nebo koupáním? Nebo mu jen chcete udělat radost praktickým a zároveň šikovným dárkem? Pak by vám nemělo uniknout dětské povlečení a osušky s pohádkovými motivy.

Dětské povlečení pro sladké sny

Nejen hračky u vašich dětí určitě zabodují. Radost jim ale uděláte i praktičtějším dárkem. Pod peřinou s oblíbeným hrdinou se dětem bude o poznání lépe usínat a možná tak ustane i nekonečné přemlouvání o posunutí večerky. Máte doma malé miminko či batole? Vyberte mu povlečení do postýlky s rozměry 100 x 135 cm. Pokud už je vaše dítě odrostlejší a spí ve větší posteli, bude pro něj ideální dětské povlečení o stejných rozměrech jako má standardní povlečení pro dospělé, tedy 140 x 200 cm. Ať už si vyberete jakékoliv povlečení, nezapomeňte ho barevně i velikostně sladit s dětským prostěradlem.

Vybírejte podle materiálu

Děti mají citlivou pokožku, a proto mají trochu jiné nároky než jejich rodiče. Kvalitní povlečení by mělo být savé, prodyšné a příjemné na dotyk. Nejlépe jim udělá bavlna nebo len. Umělým vláknům se raději vyhněte, mohou totiž kůži dráždit a navíc nesají pot. Pokud narazíte na povlečení z nezávadných barev, máte vyhráno. Slibují totiž stálobarevnost i po mnoha vypráních, takže vydrží dlouho jako nové.

Které povlečení patří u dětí k nejoblíbenějším?

  • jednorožec se svítícím efektem
  • auto Blesk McQueen
  • Ledové království
  • Star Wars tématika
  • povlečení s oblíbeným zvířetem
  • Avengers

S pěknou osuškou bude koupání zábava

Některé děti vodu milují, jiné by se nejraději koupání vyhnuli velkým obloukem. Tuto každodenní činnost jim snadno zpříjemníte osuškou s motivem jejich oblíbené pohádkové nebo filmové postavy. Holčičky jistě nadchne osuška s princeznami z Ledového království, poníky z My Little Pony nebo třeba s Medvídkem Pú v hlavní roli. Pro kluky jsou jako vyšité dětské osušky se Spidermanem, hrdiny z Avengers, Mašinkou Tomášem a auty z oblíbeného kresleného filmu Auta.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Dětské povlečení a osušky. S pohádkovými motivy zabodujete