Menu
MotherClub.cz
Jak zvládat mateřství

Dětské chytré hodinky v češtině

Pro naše nejmenší jsou mnohem lepším společníkem než mobilní telefon. Díky dotykovému displeji se snadno ovládají, a protože budou na ruce, nehrozí, že je dítě odloží a zapomene. Nebojte se, jsou lehké a jejich nositelé snadno zapomenou, že mají ozdobu na zápěstí. Budou se jednoduše věnovat jiným činnostem, tedy dokud hodinky nepípají, nedojde jim zpráva od rodičů a tak podobně. Budou neustále ve spojení se světem, a přitom bez smartphonu, který jim může učitel ve škole snadno zabavit. Není to jen obyčejná časomíra, ale také krokoměr a interaktivní zábava.

Jednoduše nastavíte bezpečnou zónu

Jste domluveni, kam děti mohou a kam naopak ne? Potom vás tato moderní elektronika vždy neprodleně upozorní, když překročí vytyčené hranice. Dětské chytré hodinky v češtině umožní i krátký telefonický rozhovor, ve kterém si vše vysvětlíte. Pak už budou všichni vědět, že se pravidla musí dodržovat a existuje i možnost, jak si to jednoduše ověřit. SOS tlačítko pak znamená upozornění na hrozící nebezpečí, děti se jím snadno připomenou a dají vědět rodičům, že se právě stala nějaká nepříjemnost. Hlasová zpráva, krátká textovka, telefonát směrovaný až na patnáct čísel uložených v kontaktech, i to jsou formy komunikace u dětské verze moderních smartwatch. Výhodou je i pestrá paleta funkcí, které pomohou zabavit naše nejmenší na cestách.

Až čtyřdenní výdrž na jedno nabití

Jak dlouho vlastně vydrží nabité? Hravě překonají potenciál levnějších smartphonů, dokáží totiž být v provozu až čtyři dny. Na rozdíl od mobilního telefonu totiž nevybízí k neustálé činnosti, někdy mohou být na ruce i celé hodiny bez pípnutí. Dotykový IPS displej je vhodný i pro předškoláky, kteří si tak budou zvykat na moderní digitální éru mnohem snadněji. Více zajímavých informací k tomuto tématu najdete na cel-tec.cz, kde si můžete prohlédnout i nejnovější modely na trhu.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Dětské chytré hodinky v češtině