Menu
MotherClub.cz
Péče o miminko

Dětská kosmetika Mustela pomáhá dětem s atopickou pokožkou

Citlivá pokožka dětí vyžaduje šetrné přípravky a takovou dětskou kosmetiku, která nebude zbytečně dráždit suchou atopickou kůži. Na trhu je celá řada dětské kosmetiky, která splňuje standardy, ale maminky mnohdy neví, jak se v produktech vyznat. Jednou z možností je vsadit na doporučení kamarádek, nebo sáhnout po ryze přírodních produktech, jakými jsou například rostlinné oleje. Právě ty ale obsahuje i kvalitní francouzská kosmetika pro děti – Mustela.

Kosmetika pro miminko – šetrná a hypoalergenní

Spousta miminek trpí na atopický ekzém nebo má suchou a velmi citlivou pokožku. Když se miminko narodí, nějakou dobu trvá, než si zvykne na nové prostředí, dovyvíjí se mu všechny orgány a umožní mu plnohodnotný život s přirozenou imunitou a ochranou vůči okolnímu světu. Právě pokožka představuje vysokou ochranu před světem a je velkým indikátorem citlivosti. Skrze ni se vstřebávají veškeré látky, se kterými dítě přijde do styku. Kvalitní kosmetika pro miminko poskytující tu nejšetrnější péči by proto měla být na prvním místě.

Některé děti také trpí alergií na bílkovinu kravského mléka, což velmi často souvisí s projevy atopického ekzému. Atopická pokožka je velmi suchá, ekzematická a dítě svědí. Mnohdy se i zanítí. Péče o atopickou pokožku není snadná a kromě vyloučení alergenů ze stravy, či z mateřského mléka, je potřeba kůži dobře ošetřovat a promazávat šetrnými přípravky, které dítě nebudou alergizovat. Vynikající a osvědčená hypoalergenní kosmetika i pro citlivou kůži miminek je právě francouzská dětská kosmetika Mustela.

Mustela nejen pro miminka, ale i pro jejich maminky

Mustela nabízí kvalitní péči nejen pro kojence a batolata, ale i pro jejich maminky, které si mohou vybrat také některé produkty pro těhotné a kojící ženy, například balzám na bradavky či sérum na strie. Šetrné přípravky Mustela pečují o nejcitlivější dětskou pokožku a vlásky a nabízí bezpečnou kosmetiku po celé období těhotenství, šestinedělí a kojení i pro maminky.

Veškeré produkty Mustela jsou hypoalergenní a bez parabenů, alkoholu, a ftalátů. Vybrat si můžete čistící ubrousky, masážní oleje, hydratační krémy, balzámy, oleje, šampony, krém proti opruzeninám nebo krémy a tělová mléka pro atopickou pokožku miminka.

Ohodnoťte tento článek:
5
Právě čtete

Dětská kosmetika Mustela pomáhá dětem s atopickou pokožkou