Menu
MotherClub.cz
Jak zvládat mateřství

Dárek pro učitelku nemusí být jen květina

Vymyslet originální dárek pro učitelku je ten pravý hlavolam. Příliš ji neznáme a nevíme nic moc o jejích zájmech, takže konec roku a poděkování většinou odbudeme květinou, maximálně nějakou bonboniérou. Pokud s námi ale paní učitelka měla celý rok velkou trpělivost a snažila se nás naučit co nejvíce, zaslouží si přece jen něco víc.

Vsaďte na originální dárky

Vyzkoušejte proto originální dárkové balení z e-shopu Manboxeo.cz. Je to skvělý dárek pro třídní učitelku, na který se složí všichni žáci a ukáží jí, jak si jí váží. Navíc se ještě skvěle pobaví, protože paní učitelka se bude muset do truhly dostat. Bude to skvělá zábava na konec roku, jelikož paní učitelka bude muset rozluštit šifru, aby získala kód zámečku, kterým je truhla zamčená. Kdyby jí to ale přeci jen nešlo, případně se jí nechtělo luštit, bude mít k dispozici i pilku na přeřezání.

Takový dárek pro paní učitelku může obsahovat třeba skvělé šampaňské spolu s prémiovými pochutinami, svěží prosecco v designové lahvi nebo oblíbený likér Baileys se spoustou kávových a čokoládových specialit. Pokud si nejste jistí, zda paní učitelka pije alkohol, možná bude nejlepší dárek pro učitelku na konci roku truhla Damboxeo pro kafařku, kde najde velkou spoustu povzbuzujícího nápoje spolu s výtečnými kávovými delikatesami.

Dárek pro učitelku

Nezapomeňte na fotografii třídy

Krásný univerzální dárek pro učitelku na rozloučenou bude i dárkové balení plné vonných svíček, osvěžovačů a difuzérů. Takové balení jí provoní celý domov a vytvoří útulnou atmosféru, která přímo vybízí k relaxaci po náročném dni plném vyučovacích hodin. A jaký obsah zvolit jako dárek pro učitelku MŠ? Třeba truhlu se zámečkem a pilkou plnou sladkostí, aby si také mohla trochu obalit nervy. Najde v ní západní speciality, bonbony, tyčinky i lahodné pomazánky.

Truhlu je vhodné také vyzdobit. Ačkoliv dřevěné provedení je velmi krásné, paní učitelku určitě potěší, když na dárkové balení necháte umístit fotografii celé třídy, aby měla krásnou vzpomínku. Můžete jí také zdarma připsat ještě osobní vzkaz, kde jí poděkujete za celý školní rok. Takový netradiční dárek určitě udělá velkou radost a navíc vydrží déle než puget řezaných květin.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Dárek pro učitelku nemusí být jen květina