Menu
MotherClub.cz
Vývoj dítěte

Dárce spermatu má 100 dětí. Kontaktní místo: Facebook

Redakce

Redakce

23. 3. 2018

Bez miminka si většina lidí svůj život nedokáže představit, a přece narození dítěte pro řadu párů představuje obrovský problém. 38letý Američan Matt Stone se rozhodl krajanům vypomoci. Neplodné a homosexuální páry získaly možnost, jak si dopřát štěstí.

Dárce spermatu

Před více než deseti lety Matt Stone ze Severní Karolíny krátce pracoval ve spermabance na částečný úvazek. Vůbec se mu nelíbily vysoké částky za darované sperma. Odtud už nebylo daleko k tomu, aby nabídl svou vlastní cennou tekutinu – ale zadarmo. Myšlenku zrealizoval a sperma už pět let zasílá až osmi lidem týdně. A jakou roli v tom hraje Facebook? Vhodné příjemce (manžele nebo svobodné ženy) si totiž Matt vybírá prostřednictvím dotazníku na této sociální síti.

Pomáhá lidem plnit sen

Zájemci ho kontaktují na založené stránce Matt Stone (Shipping Donor), a Matt je pak prověřuje právě na základě dotazníku. Pozvolný zájem se rozrostl až na dokonce deset zpráv denně. Hrdý majitel spermatu se zajímá o partnerský vztah, zázemí, včetně finančního. Snaží se tak, aby o jeho budoucí děti bylo dobře postaráno a dostaly se do šťastné rodiny.

Matt si myslí, že velký zájem spočívá především v jeho osobě. Je poměrně úspěšný, má profesionální přístup, dobré zdraví, dostatečné vzdělání, a navíc pomáhá zdarma. Každé úspěšné těhotenství považuje za nesmírně obohacující.

A kdo má největší zájem o cenný poklad? Devadesát procent představují lesbické páry a o zbytek se dělí napůl svobodné ženy a heterosexuální páry. Matt, který nyní pracuje v oblasti IT, měl v roce 2016 potvrzených sedmdesát narozených dětí, ale už tehdy se domníval, že jich může být přes sto. Tím však jeho zájem nekončí. Pyšný biologický otec, který zdarma pomáhá, se chlubí fotkami potomků z ultrazvuku nebo již narozených dětí právě na svém facebookovém profilu, který zprostředkoval celý proces velkého štěstí. Pro zahraniční servery sdělil, že se svými dětmi se raději nebude setkávat a bude si „udržovat odstup”.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Dárce spermatu má 100 dětí. Kontaktní místo: Facebook