Menu
MotherClub.cz
Jak zvládat mateřství

Dámský batoh pro aktivní maminku – 3 doporučené modely

Jestli-že máte malou ratolest, určitě se vám bude hodit i kvalitní batoh na nejrůznější chození po výletech, ale i nákupech nebo po dětských hřištích. Na následujících řádcích si tak prozradíme, podle jakých kritérií bychom měly vybírat nový batoh, aby splnil naše očekávání. Čtěte a inspirujte se s námi!

Jaké 3 modely batohů by neměly chybět žádné mamince ve výbavě?

Aktivní maminky rozhodně potřebují kvalitní zavazadlo na cestování s dětmi. A to nejen na výlety do přírody, ale i do města a na dětské hřiště. Dobrým řešením jsou dámské batohy. Na následujících řádcích si představíme 3 modely batohů pro ženy, které by neměly chybět ve výbavě žádné akční mamince. První batoh, který by neměl chybět žádné akční mamince, je ten turistický. Jestli-že milujete hory a výlety do podhůří, zařaďte ho do svého výběru i vy. Nebudete litovat. Turistický batoh toho hodně pojme a většinou disponuje nejrůznějšími vychytávkami. Může se jednat o boční síťku na tekutiny, ale i o praktické přední kapsičky na svačinu a na drobnosti pro děti. Výhodou jsou také zabudované prsní a bederní pásy. Ty u turistických modelů batohů většinou nechybí. Jejich přínosem je zejména to, že se váha batohu rovnoměrně rozloží a vaše záda a pohybový systém nebude přetěžovaný. A to maminky ocení!

Dalším batohem, který by jistě neměl chybět ve výbavě žádné aktivní mámě, je batoh s označením turistická krosna na děti. Jak sám název prozrazuje, jedná se o praktické nosítko na děti, s kterým můžete s dětmi překonávat i delší trasy. Krosna na děti disponuje kvalitními bederními a prsními pásy, dále sedátkem pro dítě a často také stříškou a pláštěnkou. Na vašich cestách vás tak nezaskočí ani deštivé počasí.

Třetím modelem batohu, který je dobré mít po ruce, je menší městský batoh. Měl by mít alespoň 2 oddělené kapsy a výhodou je i to, bude-li mít moderní design. I maminky se chtějí líbit! S městským batohem lze cestovat na dětské hřiště, ale i do kina nebo na maňáskové představení. Může mít např. koženou podobu. Módní kožené batohy najdete i v kamenných obchodech CCC.

Z jakého materiálu by měl být vyroben batoh pro aktivní maminku?

Důležité je i to, z jakého materiálu bude váš batoh vyroben. V posledních letech se těší velké oblíbenosti dámské batohy z přírodních materiálů. Ty jsou velmi odolné a vydrží vám tak sloužit i celou řadu let. Dále jsou i vysoce módní a v neposlední řadě i tzv. udržitelné. Udržitelný způsob života již akcentují ty největší módní značky. Je tak z čeho vybírat. Stylové dámské batohy z přírodních materiálů najdete např. i na e-shopu oblíbeného prodejce CCC. Vybírat můžete textilní, ale i kožené kousky za příznivě nízké ceny. Vysoká kvalita je zaručena. Bát se samozřejmě nemusíte ani syntetických kousků. Ty jsou v dnešní době na velmi vysoké úrovni. Důležité je i to, aby byl váš batoh na výlety opatřen pláštěnkou nebo byl rovnou nepromokavý. Pláštěnka pak může být zabudovaná uvnitř batohu nebo ji musíte dokoupit zvlášť.

Jaké barvy, vzory a motivy budou slušet vašemu batohu?

V letošní sezóně uděláte nejlépe, pořídíte-li si batoh v přírodních nebo v pastelových odstínech. Vyhýbat se však nemusíte ani černé nebo bílé klasice. Černý a bílý batoh totiž snadno sladíte i s jakkoli barevnými oděvy. Batohy ve zmíněných barvách můžete nakupovat i v prodejnách CCC. Co se týče vzorů a motivů, vítězí na plné čáře ty květinové a zvířecí. Romantické duše mohou sáhnout po batohu s drobnými květy. Milovnice extravagance pak mohou vsadit na modely s leopardími, tygrovanými nebo zebrovanými motivy. A pozor! Váš batoh by měl se zbytkem doplňků ladit nejen barvou, ale i strukturou. Hladké patří k hladkému a strukturované zase k strukturovanému.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Dámský batoh pro aktivní maminku – 3 doporučené modely