Menu
MotherClub.cz
Jak zvládat mateřství

Co je astrologie a jak vám může pomoci?

Pomocí astrologie blíže poznáte svou osobnost i charakter vašich blízkých. Výkladem horoskopu objektivně nahlédnete na svůj temperament. Astrologie vám dále přinese informace o zdravotních dispozicích, studijních a profesních předpokladech, finanční gramotnosti a přístupu k lidem obecně. Zjistíte své vzorce chování, své reakce a prožívání.  Pochopíte svůj skrytý potenciál. Výkladem osobního horoskopu poznáte vaše jedinečné schopnosti, které můžete rozvíjet. Současně porozumíte i svým stínovým stránkám.  Díky tomu poznání začnete pozitivněji ovlivňovat svůj život.

Astrologie není jen o typologii osobnosti

Osobní horoskop vás seznámí s vlohami, dispozicemi či naopak omezeními.. Astrologický rozbor neurčuje pouze váš temperament, ale pomáhá  vám v rozmanitých životních situacích. Tato metoda vám zodpoví otázky týkající se vaší minulosti, přítomnosti a budoucnosti. Astrologie vám přinese informace o tom, v jaké oblasti můžete čekat významné dění, případně komplikace.

V jakých oblastech nám může být astrologie nápomocná?

  • Při objektivním poznávání sebe sama
  • V oblasti partnerských a mezilidských vztahů
  • Při výběru studia a zaměstnání pro děti i dospělé
  • Pro analýzu vaši zdravotní kondice
  • Při výběru vhodných termínů důležitých událostí
  • Pomocí astrologie nahlédnete do minulých i budoucích dění
  • Nabízí odpovědi na konkrétní dotazy a pomáhá při vašem rozhodování
  • Celkově umožní kvalitativní změnu života

Astrologie a druhy horoskopů

Typy horoskopů jsou velmi rozmanité:  Výkladem osobního horoskopu objektivně nahlédnete na vaši osobnost. Prostřednictvím prognostické astrologie se podíváte  do minulých či budoucích událostí.  Partnerské horoskopy vás seznámí, jak si na to vedete v partnerství a mezilidských vztazích. Elekční astrologie pomáhá při rozhodování na vašich životních křižovatkách, kde vybírá vhodné začátky významných událostí. Horoskop lze vypracovat i pro konkrétní  dotaz a dokonce i pro zvíře.

Astrologie

Zdroj: Pixabay

Proč začít s astrologií?

Astrologie vás blíže seznámí se schopnostmi a vlohy, které můžete rozvíjet. Upozorní na vaše slabší místa. Zároveň budete připraveni na případné napěťové vlivy a nelehké životní situace. Pokud chcete blíže porozumět sami sobě nebo své rodině, neváhejte požádat o sestavení a výklad horoskopu. Výsledkem může být vyrovnaná osobnost, harmonie v  rozmanitých životních oblastech a spokojenější život.

Těším se na spolupráci s Vámi.

Klára Pokorná www.klara-pokorna.cz

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Co je astrologie a jak vám může pomoci?