Menu
MotherClub.cz
Dětské aktivity

Bytový textil do dětského pokoje. Udělá radost dětem i rodičům

Bytový textil umí proměnit vzhled interiéru téměř k nepoznání. Povlečení s oblíbenou pohádkovou postavou nebo filmovým hrdinou, ozdobné záclony i barevné koberce dodají dětskému pokojíčku na útulnosti a přátelské atmosféře.

3 hlavní výhody dětského bytového textilu

  1. Roztomilé dětské motivy rozzáří prostor.
  2. Poskytuje inspirativní prostředí a otevírá prostor dětské fantazii.
  3. Dítě se díky němu cítí příjemně a v bezpečí.

Povlečení

Dětské povlečení s roztomilými motivy zaručí, že se budou vaše děti těšit do postele. Kluci budou nadšení z autíček, kačera Donalda a Spidermana. Holčičky zase potěšíte princeznami a zvířátky. Dětské povlečení seženete hned v několika velikostech a je na vás, jestli dáte přednost hladké bavlně, nebo oblíbenému krepu. Při výběru ale myslete hlavně na to, aby byl materiál hebký a prodyšný. Dětská pokožka je totiž velmi citlivá a na hrubé materiály by mohla špatně reagovat. Zvlášť opatrní buďte tehdy, jestliže máte doma alergika nebo ekzematika.

Dětské koberce

Skvělým doplňkem pohádkového povlečení je dětský koberec. Je dobré předem zjistit, co má vaše dítě rádo a jaký motiv mu udělá největší radost. Anebo si k nákupu rovnou svou ratolest přizvěte a nechte ji, aby si sama vybrala ten pravý koberec. Někomu se budou líbit zvířátka, jinému komiksové postavy a další bude toužit po koberci se silnicemi, po kterých může jezdit se svými autíčky.

Ručníky a osušky

Musíte své dítko denně přemlouvat ke koupání, protože nemá rádo vodu? Nebo je to naopak vodní živel, kterému se nikdy nechce ven z vany? S dětským ručníkem, který má na sobě vyobrazeného oblíbeného hrdinu, si vaše dítko začne večerní koupele konečně užívat.

Záclony a závěsy pro děti

Dětské záclony fungují ve vybaveném dětském pokoji jako třešnička na pomyslném dortu. Při výběru záclony zvažte hlavně jejich údržbu a vybírejte takové, které se snadno perou a rychle usychají. Záclonu se zvířátky nebo pohádkovými postavami si na některých místech můžete dokonce nechat upravit podle svého přání. Uvidíte, že pestrobarevné záclony na oknech si vaše dítě ihned zamiluje.

Vše na jednom místě

Pokojíček přesně podle představ svého dítěte vybavíte na e-shopu ryze české firmy Vesna.cz. Najdete tu široký výběr dětského povlečení, koberců i záclon. Radost však můžete udělat i sobě a vybrat si nový ubrus, dekorační polštář nebo příjemnou televizní deku.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Bytový textil do dětského pokoje. Udělá radost dětem i rodičům