Menu
MotherClub.cz
Jak zvládat mateřství

Batohy s pohádkovými motivy – máme pro vás tipy na 4 nejoblíbenější potisky!

Začátek školního roku je tady! Mnozí rodiče si lámají hlavu s tím, jaký batůžek bude ideální na aktivity, které jejich děti po škole či školce navštěvují. Aby se ale ještě lépe nosil, může být pro vaše dítě více než jen praktickým doplňkem. Batohy s pohádkovými motivy tak mohou být skvělým způsobem, jak v dětech vzbudit ještě větší chuť do kroužků či procházek s oblíbenými postavičkami za zády! Po jakém batohu sáhnout?

Jak vybírat dětský batůžek?

Pokud je to jen trochu možné, nechte vaší ratolest vybrat si svůj batůžek podle svého uvážení. Právě díky tomu se možná stane oblíbenou součástí každodenních outfitů a cest do školky nebo na hřiště. Ať už v něm má vaše děťátko nosit přezůvky na tancování, psací potřeby na odpolední kurz angličtiny, nebo třeba jen svačinku na výlet, bezesporu každý z rodičů si přeje, aby se pohodlně nosil a dítěti dělal radost. Oblíbila si vaše holčička populární prasátko? Nebo je váš chlapeček zblázněný do Disneyovských motivů? Ať už je to jakkoliv, víme, kde takové batohy shánět.

TOP 4 motivy, které si vaše děti zamilují

Batoh s pohádkovým motivem může dětem zpříjemnit den. Těší-li se na to, až si jej vezmou na záda, může to pozitivně ovlivnit jejich postoj ke kroužkům i jiné zábavě. Radost z toho, co dělají, je klíčem k úspěchu. A proč tuhle radost nepodpořit právě batohem s pohádkovým motivem?

Disney vítězí!

Již zmíněný Disney je zkrátka sázka na jistotu! Obdivuje populární postavičky i vaše dítě? Sáhněte po batůžku s nesmrtelným Mickey Mousem nebo jeho kámoškou Minnie. Ke 100. výročí studia Disney teď můžete zakoupit stylový batůžek s nejpopulárnějšími postavičkami, které z dílny tohoto populárního studia vzešly.

Prasátko Peppa

Snad žádná jiná prasátka si nepodmanila tolik dětských srdcí, jako právě Peppa se svým bratříčkem a jejich rodiči. I tenhle oblíbený motiv mohou vaše děti nosit na zádech. Dnešní nabídka navíc potvrzuje fakt, že i dětské motivy lze na módní kousky aplikovat vkusně a nepřehnaně – tak, aby se jednotlivé součásti outfitu zbytečně netloukly.

Star Wars

Probíhá u vás doma období plné Star Wars postav? Dopřejte vašemu synovi či dceři batoh s oblíbenými hrdiny. Možná, že odteď neuslyšíte žádné výmluvy, proč dnes na angličtinu nejít – s doprovodem oblíbených postaviček to totiž může jít mnohem snadněji.

Květinky i malůvky

Pokud zatím vaše děťátko nemá oblíbenou postavu z pohádek, sáhněte po univerzálním dětském motivu v podobě květinek nebo jemných a něžných malůvek. I takový batůžek může rozzářit den vaší ratolesti a být mu praktickým pomocníkem.

Kde shánět dětské batohy se oblíbeným motivy?

Ať už sháníte dětské batohy pro menší, či naopak větší děti, prozkoumejte širokou nabídku online obchodu nebo některé z kamenných prodejen řetězce CCC. Právě zde totiž narazíte na množství batohů, batůžků i školních tašek, které si vaše ratolesti zamilují. Kromě toho ale můžete v CCC vybírat i školní přezůvky nebo obuv. Kozačky pro vás, tenisky pro ty nejmenší i doplňky, bez kterých nevyjdete z domu – vše pohodlně pod jednou střechou.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Batohy s pohádkovými motivy – máme pro vás tipy na 4 nejoblíbenější potisky!