Menu
MotherClub.cz
Dětské hry

Autodráhy pro děti – zábava nejen pro kluky

Jestli patří nějaká hračka mezi evergreeny, je to autodráha. Autodráhy fascinují již několik generací a několik dalších ještě rozhodně budou.

Autíčka jsou rozhodně nejoblíbenější klukovskou hračkou. Jenomže jedno autíčko vedle druhého… to je prostě přece jen nuda. Zcela jiný zážitek pak dítě získá, pokud ke svým autíčkům dostane autodráhu. Říkáte si, že by bylo výchovnější a kreativnější, kdyby si dítě postavilo autodráhu samo? Jenomže taková toho příliš nevydrží. S autíčky kluci dovádí, a tak různé kartonové náhražky autodráh mají minimální životnost. Kvalitní autodráhy pro děti najdete v e-shopu Zuriel.cz.

Každý kluk potřebuje pořádnou autodráhu

Autodráhy jsou hitem a výrobci se snaží. Je proto z čeho vybírat. Koupíte ty univerzální, ale i speciální k určité značce autíček. Velkým hitem jsou dnes autodráhy a stavbičky z Tlapkové patroly. Parta pejsků-záchranářů fascinuje děti, zejména ty do předškolního a mladšího školního věku. Pejsci jsou spojeni s různými dopravními prostředky, takže to zcela jednoznačně svádí, abyste si na autodráze hráli i s jejich speciálními autíčky. Skutečně tak koupíte autodráhu, k tomu třeba centrálu záchranářů v úctyhodné velikosti (90 cm) i autíčka s figurkami. Toto závodění si pak neodpustí ani holčičky, protože Tlapkovou patrolu milují stejně jako kluci.

Zcela nový herní svět přichází s autodráhami Smooby FleXtreme

Flexibilní kolejnice Smooby FleXtreme mohou děti sestavovat do skutečně enormních velikostí. Je to stavebnice a autodráha současně. S jednotlivými sadami vytvoříte crazy cestní stavby. Nechybí různé křižovatky a smyčky, po kterých autíčka jezdí i dolu hlavou. Dráhy lze budovat s různým stoupáním a klesáním v jakékoliv délce. Takže klidně můžete postavit autodráhu doslova kolem celého pokojíku, a dokonce nejen na podlaze, ale i na zdi.

Hitem jsou dráhy, které svítí

Děti patří především ven na hřiště, ale v zimě přece jen tráví více času hrou doma. Stmívá se brzy, tak jim dopřejte takovou parádu, jakou nabízí svítící autodráhy. Koupíte je od značek MAC TOYS, ALLTOYS i TEDDIES.

Dokonalá hračka pro malé i velké, pro holky i kluky

I když holky nejsou příliš autíčkové a přednost dají spíše panenkám, s autodráhou je vše jinak. Jde již o interaktivní zábavu, do které se ráda zapojí i děvčata. Kolem autodráhy tak na hracím koberečku vyroste městečko, farma i palác pro princezny. Jezdí se pak autíčkem na nákupy, do práce i do školy. A ještě lépe – závodí se! A to je ta největší zábava, která obvykle po chvilce přiláká ke hře i rodiče. Všechny hračky díky autodráze ožívají. Hra získává dynamiku a baví děti jakéhokoliv věku. I když tedy možná tvrdíte, že vaše děti již mají hraček dost, pokud nemají autodráhu, rozhodně je to skvělý nápad na hračku. Vždyť je mimo jiné seznamuje i s principy fyziky.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Autodráhy pro děti – zábava nejen pro kluky