Menu
MotherClub.cz
Příběhy mateřství

Alena Šeredová je v 41 letech potřetí těhotná

Modelka Alena Šeredová se brzy stane trojnásobnou maminkou. Radostnou novinu nedávno sdílela se svými fanoušky na Instagramu.

„V červnu k nám přiletí čáp! Nebo to bude vrána? Kdo ví. Už teď je to ale naše láska a moc se všichni těšíme,“ napsala Šeredová k fotografii, na které se chlubí těhotenským bříškem, které láskyplně objímá její partner. Svého třetího potomka čeká s 45letým italským miliardářem a dědicem automobilového koncernu Fiat Alessandrem Nasim, se kterým žije už 5 let.

https://www.instagram.com/p/B75rCAHiG15/

A jak na těhotenství reagovali její dva synové? Dvanáctiletý Louise Thomas i desetiletý David Lee, jejichž otcem je italský fotbalový brankář Gigi Buffon, se přírůstku do rodiny prý nemohou dočkat. Jednoho nevlastního sourozence už mají. Bývalý manžel Šeredové Buffon má s moderátorkou Ilarií D´amico čtyřletého syna Leopolda.

Zpočátku si nebyla jistá, jak šťastnou zprávu synům sdělit, nakonec ale dostala skvělý nápad: „Oběma jsem napsala dopis! Celé to působilo, jako by ho napsalo přímo dítě, které čekám. Zároveň jsme si navzájem řekli, že je to na chvíli naše tajemství,“ vysvětluje Šeredová.

Porod ve 42 ale rozhodně neplánovala: „Přiznávám, že jsme se s Alessandrem o dítě snažili, ale nedařilo se to. A když jsme na to myslet přestali, najednou jsem otěhotněla! Bude to jeho první potomek, a tak je v rodině velmi očekáván,“ svěřila se modelka v televizní talkshow.

„Doufám, že můj příběh může být nadějí pro všechny ženy, které se ocitly v mé situaci. Na konci mého manželství jsem si myslela, že mě už nikdo nechce, dokonce i moje matka to řekla, a místo toho se objevila osoba, která mě očekávala,“ dodala Alena na závěr.

Ohodnoťte tento článek:
3,9
Právě čtete

Alena Šeredová je v 41 letech potřetí těhotná